Yeni E-Posta Adresi Nasıl Alınır ?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yeni E-Posta adresinin nasıl alınacağı hakkında bilginiz yoksa hangi mail sistemi üzerinden almak istiyorsanız adımları izleyerek yeni bir E-Posta adresi sahibi olabilirsiniz. Günümüzde E-Posta adresi  olmayan çok az sayıda insan var. Mektup, telgraf gibi iletişim aletlerinin çoğunu yeni nesil bilmiyor. Bir işe gireceğimiz zaman dahi CV’nizi E-Posta gönderin diyorlar. Eğer akıllı telefonunuz veya tabletiniz varsa mutlaka Google hesabınız olmak zorunda.

1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır.

Gmail Hesabı Açma
Gmail Hesabı Açma

Bir tane Google hesabı ile Gmail, Google+, Youtube, Adsense, Google Haritalar, Google Drive gibi bir çok ürüne sahip oluyorsunuz. Bu adres üzerinden Gmail Kayıt adresine giriş yaptıktan sonra ad, soyad, kullanıcı adı, şifre, doğum günü, telefon numarası gibi bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

2. Yandex Hesabı Nasıl Açılır.

Yandex Hesabı Açma
Yandex Hesabı Açma

Bir Yandex hesabı ile tüm hizmetlerden tek E-Posta ile yararlanabilirsiniz. Bunlardan faydalanabilmek için bir Yandex hesabına sahip olmanız gerekiyor. Yandex hesap açma işlemi ücretsizdir. Bu adres üzerinden Yandex Kayıt adresine giriş yaptıktan sonra gerekli alanları doldurarak kısa bir sürede kayıt olabilirsiniz.

3. Hotmail Hesabı Nasıl Açılır.

Hotmail Hesabı Açma
Hotmail Hesabı Açma

İlk mail sistemlerinden olan Hotmail eskisi kadar popüler değil. Gmail, Yandex Mail gibi sistemler Hotmail’i tahtından etti. Ancak halen kullanıma devam ediyor. Kullanımdan kaldırılan Windows Live Messenger hizmeti ve Mail alışverişi için kullanılan Hotmail artık sadece Mail ve Bulut hizmeti ile yoluna devam ediyor. Hotmail hesabı açmak istiyorsanız. Bu adres üzerinden Hotmail Kayıt adresine giriş yaptıktan sonra gerekli alanları doldurarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın