WhatsApp’tan Grup Sohbeti İçin Müthiş Yenilik

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

WhatsApp, yine ses getirecek bir yeniliğin üzerinde çalışıyor. WABetaInfo’nun sunduğu raporlara göre, Android kullanıcılarına yakın zamanda görüntülü grup sohbeti özelliği açılabilir.

WhatsApp’ta gizli olarak bulunan özellik

Görüntülü Görüşme
Görüntülü Görüşme

İHA’nın sunduğu habere göre, bu özellik, Sadece Beta 2.17.437 sürümünde kaynak kodlarında gizlenmiş olarak bir geliştirici tarafından bulundu. Geliştirici ismini gizli tutmak istedi.

WABetaInfo tarafından hazırlanan ve sunulan rapora göre, en fazla, “arayan dahil” dört katılımcının bir grup görüşmesine izin verileceği görünüyor. Sonraki zamanlarda bu özellik geliştirilebilir ve daha fazla katılımcıyla bir grup sohbeti olabilir.

Grup video sohbetinin yanında, Facebook’un Messenger uygulamasında olan çıkartmalar da gelebilir. Sadece Android kullanıcıları için sunulan en yeni beta sürümü olan 2.18.32’ye yeni bir simge geldi, gif simgesinin yanında görünen bu simge  Stickers Packs Store olduğu söyleniyor.,

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen çapraz platformlar ve aynı platformlar arası internet üzerinden anlık mesajlaşma,arama ve görüntülü sohbet uygulamasıdır.

Bir cevap yazın