Ücretli ve Yasal Film Siteleri

[Toplam:4    Ortalama:1.8/5]

Ücretli ve Yasal Film Siteleri

Film izlemek istiyorsunuz ve arama motorundan istediğiniz filmi bulmakta zorlanıyorsunuz. Bulduğunuz zamanda sürekli çıkan reklamlardan rahatsız oluyorsanız en kolay çözümü ucuz miktarlarda bedel ödeyerek sınırsız ve reklamsız film keyfi yaşayabilirsiniz. Ücretli üyelik aldıktan sonra ister mobil cihazınızdan ister tabletinizden isterseniz bilgisayarınız aracılığı ile dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen film dizi listeleri sayesinde dilediğiniz filmi rahatlıkla bulabilirsiniz. İşte ücretli üyelikleri olan reklamsız siteler.

BluTV

BluTV
BluTV

Son dönemin en popüler dizilerinden S1F1R B1R (Sıfır Bir) dizisinin üçüncü sezonunu bünyesi altına alması ile birlikte popülaritesini arttıran BluTV’ye internet bağlantınızın olduğu her yerde herhangi bir kurulum zahmeti olmadan sadece üyeliğinize giriş yaparak film ve dizilere erişim sağlayabiliyorsunuz. Taahhüt gibi bir durum söz konusu değil. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi kapatabilirsiniz. Hiç bir cayma bedeli yansımaz.

 

Digitürkplay

Digitürkplay
Digitürkplay

”Maç demek hayatın demek ise hayat digiturk ile seninle” sloganı ile uygulamasını geçtiğimiz aylarda tanıtan Digitürk Play sayesinde maç yayınları, eğlence, film, belgesel ve erotik kanallarını izleyebiliyorsunuz. Digitürk Play’in en güzel yanlarından birisi isterseniz Maç ve belgesel kanallarını istersenizde sadece maç kanalları gibi bir çok seçeneğinin bulunması. Eğlence paketi içeriği biraz geniş kısaca ondanda bahsedelim. Bu paket ile 1000’den fazla yerli ve yabancı film, Dizi, Belgesel ve çocuk programlarını izleyebiliyorsunuz.

Netflix

Netflix
Netflix

Gündemi sosyal medya reklamları ile epey canlandıran NetFlix en popülerler arasında olan bir film uygulamasıdır. Diğerlerinden ayıran özelliklerinin arasında kendi bünyesinde çekim yaptığı yabancı dizilerin bulunmasıdır. Ücretli üyelik alarak yüksek kalitede reklamsız film ve dizilere mobil, tablet ve bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Her zaman güncel seyir listesi bulabileceğiniz ve her hafta yenilenen içerikleriyle yeni film heyecanını ilk siz izleyebilirsiniz.

Google Play Filmler

Google Play Filmler
Google Play Filmler

Günlük hayatta her zaman karşımıza çıkan ancak hiçbir zaman açıp neymiş bu demediğimiz Google Play Filmler uygulaması ile ister aylık üyelik ister yıllık üyelik veya sadece izlemek istediğiniz filmin ücretini ödeyerek mobil, tablet ve bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Sadece android telefonunuzda ya da tabletinizde Chromecast kullanarak farklı bir HDTV’de de izleyebilirsiniz. Güzel ve diğer uygulamalardan ayıran özelliği ise internetinizin olduğu yerde uygulamaya kaydettikten sonra çevrimdışı olarak izleyebiliyorsunuz.

 

Bir cevap yazın