Samsung S8 ve Note 8 Alana IconX Hediye Kampanyası

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Samsung S9 ve S9 Plus modellerinin çıkmasına çok az bir süre kaldı. Samsung S8 ve Note 8 satış hedeflerini tutturmak için kampanyalarla Galaxy S8 ve Note 8 satışlarını son bir kez daha alevlendirmek istiyor. Bunun içinde Avrupa’da 199 Dolar Türkiye’de ise 699 TL olan kulaklığı IconX modellerini yeni satışlar için hediye ediyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar Samsung Web sitesi üzerinden Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy S8 Active alarak IconX sahibi olabilirler.

Samsung Gear IconX Wireless
Samsung Gear IconX Wireless

Kampanya bitiş tarihi 1 Mart 2018 olarak belirlenmiş. Ancak Türkiye’de ne zaman aktif olacağı halen belli değil. Yakın zamanda Türkiye içinde böyle bir kampanya başlatılacak ancak hangi tarihler arasında olacağı bilinmiyor. Kampanya başladığında sitemiz üzerinden tarihleri tekrar yayınlayacağız.

Kendi hafızası olmasıyla dikkat çeken Gear IconX 2018Android 4.4 telefon ve tabletler ve iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Samsung Türkiye’den böyle bir kampanya her yeni kullanıcısını sevindirecek. Ancak yurt dışında yapılan kampanyaların bir çoğu ülkemizde maalesef olmuyor. Umarım bu kampanyadan bizlerde faydalanabiliriz.

Samsung Gear IconX Wireless
Samsung Gear IconX Wireless

Bir cevap yazın