Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Modelleri Tanıtım Videosu Yayınlandı

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modellerinin lansmanı daha yapılmadan 3 dakikalık tanıtım videosu yayınlandı.

Galaxy S9 ve S9 Plus blogyildizi.com
Galaxy S9 ve S9 Plus blogyildizi.com

Bu gün İspanyanın başkenti Barcelonada düzenlenen Mobile World Congress 2018’in en önemli günlerinden biririsi. Fuarda tanıtılacak en önemli markalarının yeni modellerinin tanıtımlarına saatler kaldı. Samsung’un tanıtacağı S9 ve S9 Plus modelleri bu fuarda tanıtılacak. Uzun zamandır sızıntılarla gördüğümüz S9 ve S9 Plus modellerinin tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Fuarın gözdesi olan bu modeller tanıtıldığında sitemizde yeni bir makale daha yayınlayacağız.

Normalde Samsung büyük bir lansman gerçekleştirdikten sonra ürünü tanıtan 3 dakikalık bir tanıtım videosu yayınlar. Bu sefer tam tersini yaparak ürünü tanıtmadan tanıtım videosu yayınladı. Sızıntıların dışında cihaz hakkında yeni bilgiler öğrendiğimiz sızdırılamayan özellikleri tanıtım videosu aracılığı ile öğrenmiş olduk. Lansmandan öğreneceğimiz tek güzel haber fiyat konusu olacağa benziyor.

Tanıtım filminde dikkat çeken özelliklerin başında gelen özellik ise telefonun canlı çeviri yapması oldu. Yazıyı kameraya tuttuğumuzda anlık olarak dil çevirisi yapabiliyor. Tanıtım videosunun dikkat çeken özelliklerinden biriside yapay zeka ve arttırılmış gerçeklik tanıma özelliğini görüyoruz.

Tanıtım filminde en dikkat çeken şey ise Galaxy S9 Enterprise Edition oldu. Şirket çalışanları ve profesyonal kullanıcılar için çıkartılmış olan bu modelde ekstra güvenlik önlemleri ve E-FOTA bulunuyor.

E-FOTA kısaca Güncellemeleri kontrol etmenizi sağlayan bir tür yazılım kontrol uygulaması.

Resmi Lansman Türkiye saatiyle bu akşam yani 25.02.2018 tarihinde 20:00’da gerçekleştirilecek. Tanıtıma az bir süre kaldı, yeni özellikleriyle Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus bir önceki modellere sadece tasarım açısından benzeyecek gibi görünüyor.

Lansmanda daha önce sızdırılamamış bir özellik veya bilgi olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın