Niantic Pokemon Go Güncellemesi Yakında Geliyor

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir zamanlar popüler olan ancak şuanda kullanıcı sayısı oldukça düşük olan Pokemon GO oyununa üçüncü nesil Pokemonlar ekleniyor.

Pokemon Go
Pokemon Go

2016 yaz döneminde bir yaz boyu herkesin oynadığı, sokak sokak gezerek yeni Pokemon aradığı Pokemon GO oyunu güncelleme ile eski popülerliğini kazanmaya çalışıyor. Yarın yayınlayacak olan yeni güncelleme ile üçüncü nesil Pokemonlar oyuna entegre edilecek.

Pokemon GO oyunu popülerliğini oyunda bulunan hatalar ve şarj tüketimi konusundaki sorunları çözmemesi yüzünden kullanıcılarını bir anda kaybetti. Yedek batarya satışlarını arttırması üreticileri epey mutlu etmişti. Ancak yedek batarya dahi fayda etmeyince oyuncularını bir anda kaybeden oyun yeniden piyasayı kasıp kavurmayı hedefliyor.

Pokemon Go
Pokemon Go

Bunun yanı sıra oyunu bırakmayan kemik bir kitlesi olan oyun yarın yeni güncellemesi ile oyuncularını yeniden oyuna dönüş yapmalarını istiyor.

Oyuna sadece üçüncü nesil Pokemonlar eklenmeyecek. Gerçek zamanlı hava durumu eklenecek olan oyun eski oyuncularını tekrar oyuna dönüş yapmaya yeterli olacak mı gelecek günlerde bakacağız.

Pokemon Go
Pokemon Go

Bir cevap yazın