Microsoft To-Do Yeniliklerle Geliyor

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Microsoft’a ait olan görev yönetim uygulaması To-Do için yeni özellikler getirme planlarının olduğunu açıkladı. Peki, yeni getirilmesi beklenen özellikler ne olacak? Bizi yenilik olarak ne bekliyor?

Microsoft To-Do Yeniliklerle Geliyor
Microsoft To-Do Yeniliklerle Geliyor

 

Daha gelişmiş bir To-Do deneyimi !

Microsoft geçtiğimiz yıl sunduğu uygulamanın, UserVoice sayfasından yaptığı paylaşıma göre, Alt görevler ve paylaşımlı listeler özellikleri To-Do için yolda. Listelerin paylaşımı özelliği ile ortak çalışmalarda kullanıcılara çok büyük bir katkı sağlayacak. Şirket şimdiden bu özelliği kendi firma çalışanları arasında test etmeye başlamış durumda.

Uygulamanın olduğu her platforma alt görevler özelliğide getirilecek. Gelecek olan ilk güncellemede bu özelliğin olması çok muhtemel. Gönderilecek olan güncellemenin büyük ve küçük geliştirmeler sağlayacağının firma özellikle altını çiziyor.

Çok uzun süredir göze çarpan bir güncelleme gönderilmeyen uygulama, genellikle hata düzeltmeleri ve geliştirmeler sunmuştu kullanıcılarına. Microsoft’un 2016 yılında satın aldığı Wunderlist uygulamasının yerine geçmesi planlanan To-Do için neden böyle ağır davranıldığını herkes merak eder durumda. Wunderlist uygulamasının hala çok işlevsel, güçlü ve popülerliğini koruması durumuyla fazlaca öne çıkıyor.

Microsoft To-Do için gelecekte sunulması planlananlar ise göze çarpan cinsten. Cortana entegrasyonu, dosya ekleme yetenekleri ve karanlık mod bunlardan bazıları. Umuyoruz ki yakın zamanda Microsoft, To-Do’yu çok daha ilgi çekici hale getirmeyi başarabilir.

Bir cevap yazın