iPhone 8 Hangi Renk Almalıyım

[Toplam:39    Ortalama:2.7/5]

iPhone 8 & 8 Plus almaya karar verdiniz. Artık geriye kalan renk seçimi oluyor. iPhone almadan önceki en can alıcı soru ”Hangi renk almalıyım ?” oluyor. Gelin birlikte bakalım hangi renk daha güzel duruyor. Avantajı ne oluyor ?

iPhone 8 & 8 Plus modelinin üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Bunlar ; Gümüş, Uzay Grisi ve Altın Sarısı olan seçenekler var karşımızda. Peki bunlardan hangisi size hitap ediyor ? Üç modelinde resimlerine bakalım detaylı bir inceleyelim sizin için hangisi daha uygun.

iPhone 8 Renk Seçenekleri

iPhone 8 & 8 Plus modellerinde 7 & 7 Plus modellerine göre daha az renk seçeneği bulunuyor. iPhone 8 Plus, cam destekli Gümüş, Uzay Grisi ve yeni bir Altın rengi ile gelirken iPhone 7 Plus, alüminyum destekli Siyah, Altın, Simsiyah, Roze Altın ve Gümüş renklerinde satın alınabiliyor.

Burada renk seçimi konusunda benim elektronik marketlerde incelediğim kadarıyla gümüş renk seçeneği bir tık daha önde oluyor. Arka cam kapağın gümüş rengi biraz daha olsun ön plana çıkarttığını söylemeliyim.

Ülkemizde satış fiyatı doların malum durumu ve vergileri eklediğimizde iPhone 8 3.750 TL iPhone 8 Plus’ta 4400 TL civarlarında olduğunu görüyoruz.

Özellik bakımından ön plana çıkan kamera oluyor. Portre modu ile harika fotoğraflar ortaya çıkartabiliyorsunuz. Sadece çift arka kamera ile portre modu olduğunu düşünmeyin. Ön kamera’da portre modu bakımından gerçekten güzel iş çıkartıyor.  iPhone 8 Plus’ın ve iPhone 7 Plus’ın ön tarafında ƒ / 2.2 diyafram açıklığına sahip, Retina Flaşlı, 1080p HD video kaydı yapabilen 7 megapiksellik bir kamera yer alıyor. iPhone 7 & 7 Plus ve iPhone 8 & 8 Plus’ın iP68 Sertifikası ile suya dayanıklı olduğunuda unutmayalım. Su altında güzel iş çıkartan kameraları mevcut.

iPhone 8 Su altı

Bir cevap yazın