Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN’ler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Vpn kullanmamızın çeşitli nedenleri vardır. VPN’ler, Coğrafi kısıtlamaları olan içeriklerini görüntülemek gibi pek çok avantaj sunar.

Ayrıca, gizliliğinizi korumanıza ve tarama işlemlerinizi daha güvenli hale getirmenize yardımcı olabilirler.

Küçük bir öneri; VPN sağlayıcılarınızın hak taleplerini dikkatlice incelemek sizin adınıza iyi olacaktır.

Doğru VPN’yi seçmek ve hak taleplerini incelemek göz korkutuyor olabilir. Pek çok seçenek ile, hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğunu ve ne kadar ödemeye hazır olduğunuz konusunda dikkatle düşünmek isteyeceksiniz. Biz sizi bunları sizin yerinize detaylıca inceledik ve sizlere sunuyoruz. Öyleyse başlayalım.

Nord VPN

Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN'ler
Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN’ler

Nord VPN, özellikleri ve kullanım kolaylığı arasında iyi bir dengeye sahip. Kurulumu oldukça kolaydır ve Nord VPN arayüzü bazı VPN’lerden daha sezgiseldir. Hizmet, 60 ülkede 3000’den fazla sunucuya sahip. Dolayısıyla, kapsama alanını her yerde bulabilirsiniz. Ülkeler arasında geçiş yapmak istiyorsanız, Mac’inizin menü çubuğundaki açılır menüden kolayca bunu yapabilirsiniz.

Mahremiyete önem veren Nord, yapılandırdığı ” kill switch ” özelliğini size sunuyor. Bu, bağlantısının düşmesi durumunda belirtilen uygulamaları otomatik olarak durdurmanızı sağlar. Mac uygulaması, bilgisayarınız uyku moduna geçtiğinde VPN bağlantınızın kesintiye uğramamasını adına güncellendi ve problemsiz olarak çalışıyor.

Çoğumuz VPN’lerin hızından şikayetçiyizdir fakat, NORD bunu aşmayı başarmış. Sunucularını size sunan ve size göre bunların hızlarını güncelliyor, aralarından en hızlısını seçip gizliliğinize devam edebilirsiniz.

Fiyat: ayda 11,95 dolar / yıl, iki yıl için 79 dolar

Opera

Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN'ler
Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN’ler

Opera’nın tarayıcı tabanlı VPN hizmeti kullanımı en kolay VPN’lerden biridir.

VPN, doğrudan Opera’nın tarayıcısına kurulduğundan neredeyse hiç kurulum gerektirmemektedir; tek yapmanız gereken ayarları “gizlilik ve güvenlik” menüsünden etkinleştirmektir. Etkinleştirildikten sonra, doğrudan URL çubuğundan açıp kapatabilirsiniz. Daha da iyisi, veriler üzerinde herhangi bir sınırlama olmaksızın tamamen ücretsizdir.

Yine de sınırlamaları var. Tarayıcıya yerleştirildiği için yalnızca tarayıcıdan yönlendirilen web trafiğini koruyabilir, bu nedenle kullandığınız başka herhangi bir uygulama için hiçbir şey yapmaz. Ayrıca, bir switch anahtarı yoktur ve yalnızca konumunuzu değiştirmek için birkaç seçenek sunar.

Fakat basit bir VPN arıyorsanız ve web’de takılmak için kullanacaksanız Opera’nın size çok faydası olacaktır.

Fiyat: Ücretsiz

PureVPN

Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN'ler
Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN’ler

PureVPN, diğer servislere kıyasla benzersizdir; bağlantınızı, kullanmak istediğiniz “mod” temelinde optimize eder.

Akış modları, “internet özgürlüğü”, gizlilik, dosya paylaşımı ve ayrılmış IP adresi size sunar.

Hızlı bir akış bağlantısı ve gizlilik arasında seçim yapmanız gerekir ancak hangi mod da olursanız olun tüm etkinliğiniz gizli tutulur. Özel IP modu bazı hız sorunlarıyla uğraşmamanızı sağlar. VPN’lerde sıklıkla bu sorundan şikayetçi oluruz. PureVPN de böyle bi problem yok!

Buna ek olarak, hizmetin çoğu insanların VPN’den bekledikleri diğer özelliklere ve düzinelerce ülke listesinden konumunuzu kolayca değiştirme özelliğine sahip. Ayrıca, sinir bozucu kötü amaçlı yazılımlara, virüslere ve reklamlara karşı yerleşik korumalar (AdBlock) da vardır.

Pure, ayrıca, doğrudan tarayıcınızdan bağlantınızı kontrol etmenize izin veren Chrome ve diğer tarayıcılar için uzantılar da sunar .

Fiyat: aylık 9,95 ABD Doları / ay (iki yıl için) 2,45 ABD Doları / aylık (aylarca 7,95 ABD doları / aylık)

TorGuard

Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN'ler
Mac Kullanıcıları İçin En İyi VPN’ler

Adından da anlaşılacağı gibi, TorGuard gerçekten torrent sitelerini sıklıkla ziyaret edenlere yönelik.

VPN kullanıcılarını baştan çıkarmak için tasarlanmış en gelişmiş güvenlik duvarlarını bile dolaşabileceğini iddia eden bir “gizli” hizmet sunuyor ve şirket, kullanıcıların herhangi bir günlük kaydını tutmadığını açıkladı.

İndirme hızları da torrentler için optimize edilmiş ve hizmet kullanıcılara herhangi bir veri kapağı yerleştirmiyor. Ve onlarca ülkede binden fazla sunucu ile TorGuard, bir yer seçerken çok fazla esneklik sunar.

Son olarak, tek bir abonelik alarak, beş farklı aygıtla aynı anda VPN’yi kullanabilmenizi sunuyor.

Fiyat: 9,99 $ / ay, 59,99 $ / yıl, iki yıl boyunca 99,99 dolar (TorGuard ayrıca üç aylık ve altı aylık fiyat teklif ediyor)

Bir cevap yazın